נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 

תקרות נמתחות למגזר העסקי 

 

עיצוב של תקרות נמתחות למגזר העסקי – טיפים לרכישה, עשוי לחולל ממש פלאים. מדובר על אווירה יוקרתית ומיוחדת שיכולה להקנות לעסק שלכם מראה מיוחד. האי כרטיס הכניסה לעסק שלעם, הינו ללא ספק העיצוב. יש לבחור דגמים שיתאימו לאווירה, למשל, פאב, מסעדה, חברה, משרד או אפילו חנות שתמשוך אליה לקוחות גם בגלל המראה המיוחד שלה. ניתן להרכיב תקרה נמתחת בכל מקום ועדיף להיוועץ עם בעל מקצוע מיומן על מנת לבחור נכון את סוג ודוגמת התקרה. ישנם עסקים שהם ישנים והם בשכירות כך שאם ישנם פגמים בתקרה, קל יהיה לכסות אותם באמצעות תקרות מתוחות למגזר העסקי-טיפים לרכישה, מה שלבטח יעלה זול יותר כאשר שיפוץ ויהיה הרבה יותר דקורטיבי.

 

תקרות נמתחות בעסקים ומשרדים

 

מבחר צבעים ודוגמאות בתקרות מתוחות

 

ניתן להאיר חללים ולהתקין גופי תאורה דקורטיביים, באמצעות תקרות נמתחות למגזר העסקי – טיפים לרכישה. אם ישנם חללים שהם חשוכים יותר, קל יהיה להאיר אותם באמצעות התקנת גופי תאורה,  אשר ישתלבו נהדר בתקרות המתוחות בבתי העסק השונים .יש עוד יתרון נוסף, שהוא הקנית תחושה של מרחב בהתקנת תקרות מתוחות. ישנה אווירה מיוחדת באמצעות בחירה מתאימה של דוגמא של תקרה מתוחה. ההתקנה היא חד פעמית ואין צורך לתחזק או לצבוע מחדש את התקרה. במידה ומדובר בתקרה שהיא אנה סימטרית, ניתן להעלים את הפגם בקלות, באמצעות התקנת תקרה מתוחה.

 

 

חומרים ידידותיים לסביבה- יופי ואיכות ממש מעל לראשכם

 

החומרים מהם עשויות תקרות נמתחות הינם חומרי שהם ידידותיים לסביבה. אין בעיה של אבק או הצטברות אבק. מדובר כל בדים מיוחדים וגימורים שונים בתקרה, כגון גימור מאט או מבריק. תמיד ניתן להתקין תקרה מתוחה במראה יוקרתי בבתי העסק השונים והבחירה תיעשה, על פי מהות העסק. תוכלו להגשים כל חלום  בעיצוב של תקרות נמתחות והמראה יהיה מיוחד ויקנה לכם את האווירה הרצויה לכם. תוכלו להתעניין בכמה בתי עסק אשר מתקינים תקרות ואפילו לגלוש לאתרים, על מנת לעיין בקטלוגים השונים שבהם ניתן לראות את שלל הדוגמאות שעשויות להתאים לעסק שלכם. תכנון מקדים עם בעל מקצוע בתחום, היה יעיל.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט