נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

תקרות נמתחות בעיצוב וינטג' לחדר שינה

 

את המראה של תקרות נמתחות ומעוצבות, לא כולנו מכירים, מדובר על מראה מרהיב ועיצוב, שיקנה מיד את ההבדל המשמעותי, מחדר שינה פשוט לחדר שינה בעיצוב ומראה יוקרתי. הסגנונות הם שונים ומי שיש לו עצוב וינטג' בחדר השינה, יוכל בהחלט למצוא תקרות נמתחות בעצוב וינטג' לחדר השינה, אשר תקנינה את המראה המושלם לחדר בסגנון זה. יש לציין, כי זמן ההתקנה הינו מועט, אין לכלוך ויש רק להזיז כמה רהיטים, אשר איש המקצוע, יוכל לעבד באין מפריע בהתקנת תקרות אלה. יש לצין, כי תקרות אלה, עשויות מגבס ושילוב של בדים מיוחדים וניתן אף לעצב בתקרה פזות להסתרה של תאורה מיוחדת, מה שיכול בהחלט, להקנות לחדר השינה מראה מרהיב ומיוחד.

 

עיצוב תקרות בחדר שינה

 

למצוא את האמנים בתחום תקרות נמתחות

 

חשוב ביותר, למצוא את בעלי המקצוע המיומנים, אשר עובדים שנים בתחום תקרות נמתחות בעצוב וינטג' לחדר השינה. הסגנונות הם רבים ויש לקלוע לכל סגנון שיקנה את המראה הרצוי לנו בחדר השינה. מי שמעונין בברק יוקרתי, או בהדפסים מיוחדים, יוכל למצוא את הסגנונות והבדים השונים. גם הגוונים הם רבים ויש למצוא את הגוון השקט והמיוחד, אשר יתאים לחדר השינה לאווירה רגועה ונינוחה יותר. היתרון של תקרות אלה, הוא שנתן למצוא בכל סגנון או צבע, את התקה הרצויה לכם. כל חדר שינה או חלל בבית, עשוי לקבל תפנית מיוחדת והמרה יהיה נדיר ועוצר נשימה.

 

שינוי קטן - מראה מרהיב

 

מי שאין לו כסף מיותר, או אינו מעוניין לשבור את חסכונותיו, תקרות נמתחות בעצוב וינטג' לחדר השינה, עשוי להיות פתרון זול במרה יוקרתי ומיוחד. התקנת תקרות נמתחות לתדר השינה ולחללים אחרים בבית, עשוי להיות פתרון של עיצוב שישתלם עבורכם במיוחד. אין חשש להתקין את התקרות הנמתחות, באזורים שיש בהם לחות, כמו למשל אם חדר השינה, נמצא עם חלל פתוח יחד עם האמבטיה או הג'קוזי. בכל מקום, ניתן להתקין תקרות נמתחות ולהקנות לכל חלל, מראה שיעצור נשימה. האלמנטים האמנותיים של תקרות נמתחות, עשויים להיות בדוגמת תקרה עם ציור ידוע מתקופת הרנסנס ועוד דוגמאות שלבטח ילהיבו אתכם.


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט