נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

 

תקרות גבס בעיצוב מודרני לבית - טרנדים חמים

 

בעת בניית בית או שיפוצו, מתעורר הצורך בהנמכת תקרה, אם לטובת חיווט של חוט החשמל, התקנת מערכת מיזוג מרכזי ועוד. ניתן לבצע זאת, באמצעות תקרות גבס בעיצוב מודרני לבית- טרנדים חמים. אם כבר ביצעתם הנמכת תקרה, כדאי כי היא תהיה דקורטיבית ומרהבה במראה על מנת שהתקרה תהיה יציבה דיה, כדאי לבדוק שהיא תהיה איכותית וקלה ולכן חומר גלם כמו גבס, עשוי להיות החומר הטוב והקל ביותר לביצוע עבודות אלה. יש לוודא, לפני בניית התקרה, אם אין לחות או רטיבות, מה שעשוי לגרום לגבס להתנפח, להתקלקל ולאבד את צורתו.

 

הטרנדים החמים בתקרות גבס

 

אז מה עושים כאשר שינן תקרות גבוהות במיוחד?

 

אם יש לכם תקרת בטון שהיא גבוהה במיוחד, ניתן יהיה להנמיכה  ולעצב אותה, באמצעות תקרות גבס בעיצוב מודרני לבית- טרנדים חמים. זוהי בעצם תחלופה עבור התקרה המקורית, שמאפשרת ניצול חלל שנוצר, בין תקרת הגבס לבין תקרת הבטון. מדובר על מקדם טוב, כבידוד אקוסטי ותרמי גם יחד. כאשר מבצעים הנמכת תקרה מגבס, או אם סתם מעוניינים כי התקרה בסלון, במטבח או אפילו בחדר השינה תהיה מעוצבת יותר, או שאתם מעוניינים להקנות לתאורה מראה מיוחד, כגון תאורה מוסתרת, תקרות גבס, תהינה התשובה הנכונה. יש למצוא חברה המתמחה בעיצוב תקרות מגבס ולהתרשם מהעבודות שביצעה ולברר, כמה שנות ניסיון וותק יש לחברה זו בשוק. ישנם הרבה שיפוצניקים וחברות שיפוצים שמבצעות עבודות גבס שונות, אך יש למצוא את החברה שמתמחה במיוחד בביצוע תקרות גבס מעוצבות.

 

להיות מאושרים עד הגג בזכות עיצוב תקרות

 

היום עבודות גבס שונות, הפכו להיות נפוצות, במיוחד בית עבודות שיפוץ. העיצובים היום הם מתקדמים ומרהיבים ומי שמעוניין בעוד אלמנטים מיוחדים, יכול לבצע תקרות מתוחות, כאשר הבסיס שהן הוא מגבס. בית  בסגנון מודרני, מן הראוי שיהיה מעונין בסגנון של להיות מאושרים עד הגג בזכות עיצוב תקרות. יש כאלה שהם ממש אמני גבס ומבצעים פיתוחים שונים, פזות מעניינות ודוגמאות מרהיבות בתקרות הגבס. ברגע שתראו כיצד השתנה המראה של הבית שלכם, באמצעות תקרות הגבס, לבטח תהיו מאושרים עד הגג...

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט