נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 

 

עיצוב פינת האוכל עם תקרה מתוחה

 

מהי תקרה מתוחה? מדוע כדאי להפוך את תקרת פינת האוכל שלנו למתוחה? מה הערך המוסף של תקרה מתוחה?

תקרה מתוחה היא המקבילה לשטיח הרצפה, ובמילים אחרות – עיבוי התקרה בצבעים בעזרת בדים. בשונה מתחום הריצוף, כאן מדובר לא רק בשינוי הצבע אלא גם בשינוי הצורה של התקרה על ידי הנמכתה ועיצובה בגבס. היות ואפשרויות צורות התקרה כמעט בלתי מוגבלות, חשוב לברור באמצעות קשר בלתי אמצעי את הקשר צורה-צבע, ולבחור צורת תקרה מתאימה לצבע מתאים. להלן מספר דוגמאות מומלצות.

 

עיצוב פינת אוכל עם תקרה מתוחה

 

עיצוב פינת האוכל עם תקרה דמוית פלטת נגרים

 

תקרה אשר נראית כמו עץ שגולף ועוצב על ידי נגר מקצועי. היתרון – זה לא באמת עץ, אלא בד פוליאסטר או שמשונית. הערך המוסף – עץ היה דורש מכם תחזוקה, ניקיון וטיפולים נגד מזיקים, ואילו הבד הזה חסין מפני כל מפגע, כולל נוזלים או הפעלת כוח. זה מתאים למי שפינת האוכל שלו עשויה כולה מעץ, בדרך כלל על בסיס ריהוט איטלקי אותנטי. יישום העיצוב: הנמכת עץ מקבילה לתקרה, או הנמכה בצורה קבועה אחרת: עגולה, מרובעת, משושה, וכד'. על צורות אלו יתקינו אנשי עבודות הגבס את הבד באמצעות הדבקה חזקה ביותר.

 

תקרה בצבע חלבי, או במספר צבעים בהירים

 

כשאנו מציגים סוג עיצוב שכזה – לא מעט שואלים את עצמם "אז לא עדיף להשאיר את התקרה לבנה כמו שהיא"? ולנו יש חדשות בשבילכם: תקרת בטון לעולם, אבל לעולם לא תישאר לבנה בלי זיפות כל חורף, אטימה נגד מזיקים ועובש כל קיץ, כשמדובר בטיפולים מחזוריים שבעל המקצוע הממוצע ידרוש עליהם מאות עד אלפי שקלים לביקור בית בודד. בנוסף, עיצוב שהוא רק לבן, בהנחה שהשקעתם ושמרתם עליו כך, לא יוצר את אותו עניין ואפקט כמו הטורקיז הבהיר, מהול בלבן, בתכלת ובגוונים בהירים נוספים. אם יש לכם פינת אוכל בעיצוב הייטק על טהרת הלבן, הקרם או האופווייט, עיצוב כזה של תקרה הוא לא פחות ממושלם.

 

תקרה ועליה מתנוסס דיוקן של ממש

 

בשונה מהגרפיקות הממוחשבות ניתן להזמין תקרה עם איור אמתי שעוצב בידי אומן או גרפיקאי מוסמך. ישנן מספר דוגמאות נבחרות: עננים ושמים, ציור של השמש/הירח, ציור של גורם מלאכותי עילי כלשהו: מנורה, נורה בודדת, אהיל, וכד'. זה אופטימלי במיוחד אם מקור האור האמתי צדי ולא נראה במקום בולט.


 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט