נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

 

תקרות נמתחות למגזר העסקי

 

תקרות נמתחות מסייעות רבות בעיצובו של העסק. ראשית כל, ניתן לשלב בהן בקלות התקני תאורה ומיזוג מבעד לפתחים מעוצבים שייפערו בתקרה, אשר גם יעצבו אותה מחדש וגם יאפשרו התאמה קלה יותר של רכיבים אלה. שנית, ניתן ליצור עיצוב מעניין יותר לתקרה – ביחס לעבר, אשר יגביר את העניין גם בקרב לקוחות/מתעניינים חדשים בפעילותכם הכלכלית. שלישית, התקרה ניתנת לצביעה וגימור בהמון אופנים: מה שבטוח – לבנה ומרובעת היא לא תישאר.

 

פנו לחברה מקצועית המבצעת עבודות גבס בתקרות המשרדים!

 

אנו מציעים את שירותנו בתחום הנמכת התקרה ועיצובה מחדש. אנו עובדים עם גבס, חומר אקוסטי, חזק ועמיד. העבודה לא תדרוש זמן רב, משימות ערבול מורכבות כמו בטון וכד'. הלוחות של הגבס יגיעו מוכנים מהיצרן, ואנו נרתך, נמסמר, נבריג ונדביק אותם לתקרה. בנוסף, נשתמש בבדי איכות כמו פוליאסטר ו- PVD על מנת להביא את הצבע ללב התקרה המעוצבת. במקרים מסוימים נשתמש בצבעים חיים לצביעת לוחות גבס.

 

תקרות נמתחות בעסקים

 

צורותיהם של הלוחות וצבעיהם ייקבעו על ידי הלקוח

 

אתם – כלקוחותינו תוכלו לבחור מתוך הקטלוג שלנו כיצד ייראו התקרות שלכם: תחילה, תבחרו את הצורה והקונטור (כולל חומרי הצביעה – בדים או צבע חי) של הלוח הבודד, ולאחר מכן נציע לכם מספר קונסטרוקציות של התקרה בשלמותה. אנו נעבוד על פי רצונכם, ונגבש תקרה עיצובית על פי הנחיותיכם.

 

לקוחות שקנו תקרות נמתחות למגזר העסקי רכשו גם:

 

* מזנון וכוננית מגבס.

 

* מעמד גבס למסך טלוויזיה או לקיר וידאו.

 

* ציפוי קיר בגבס.

 

* קרניזים למשרד מגבס.

 

מוצרים אלו משלימים את עיצוב הגבס המשרדי, משפרים את המשרד מבחינה פונקציונלית, וכל זאת ללא עלות יקרה שהייתה חלק משגרת יומכם – אם הייתם פונים לקניית רהיטי עץ ומתכת משרדיים. אנו ניצור עבורכם את אותם מוצרים דוממים כשהם עשויים גבס טהור, ועקב כך - המחיר יהיה זול באופן משמעותי.

 

התקנה מהירה, אחריות לכל עבודה שתיבנה במשרדכם!

 

עובדים מיומנים יטפלו בהזמנה שלכם, ויבצעו את ההתקנה במהרה. בתוך שעות ספורות כבר יעמדו במשרדכם התקני גבס על התקרה וברחבי המשרד בהתאם להזמנתכם.

 

אנו מספקים אחריות רב חודשית/שנתית לכל עבודה: פנו אלינו למידע נוסף על פרויקטים מגבס למשרד!

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט