נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 

עבודות גבס בסלון

 

אם גם אתם מעוניינים בעבודות גבס ברמת בוטיק בסלון שלכם, צרו קשר עם חברת מומחים המיישמת עבודות גבס בסלון הבית הפרטי. החברה תוכל לאפיין את סלונך ולהציע מגוון מוצרים מתוך הקטלוג שלה: החל מתקרה צבעונית וחדשה ועד לצורות תלת ממד כולל צורות מונמכות המשמשות לאחסון. עבודות גבס בסלון, כפי שניתן לראות, פותרות הרבה בעיצוב הן בעיצוב והן בפונקציונליות של החדר.

 

יצירת תשתית אחסון תקשורת

 

זוהי אחת ממשימות האיכות שלוקחים על עצמם לקוחות רבים כאשר הם מחליטים להזמין גבסים מקצועיים. זה לא סוד שסלון בו הכבלים של האינטרנט, מצלמות האבטחה והטלפון זרוקים על הרצפה ללא תוחלת – הוא סלון שלא נראה מזמין ולא גורם לאורחים להרגיש בנוח, וזאת בלשון המעטה. לכן, מוטב לרכוש עבודת גבס כמו מלבן יציקה שיוצב על התקרה אשר בו ירוכזו כל עזרי התקשורת שלכם במקום למצוא אותם כל פעם מחדש על הרצפה.

 

עבודות גבס מיוחדות לסלון

 

עיצוב הגג הסלוני כולו

 

ניתן לבחור שלל עיצובים – החל מהגג הצבעוני והמעובה ועד לגג הלבן והחלק על טהרת הגבס הטבעי. הבחירה שלכם משלבת תמיד גבס ובד, כאשר הגבס משמש כחומר הגלם החדש בתקרה שלכם, והבד משמש לצביעה ועיטור המוצר, כמו גם להגנה עליו בשל עוצמתו, בייחוד בד ה- PVC השומר על הגבס משברים ובלאי ממש כמו שריון.

 

כיצד מומלץ לבחור עיצובים עבור עבודות גבס בסלון?

 

באמצעות התייעצות עם מומחי החברה אשר ינתבו אתכם למוצרים השווים ביותר: החל מתקרות גבס צבעוניות בצורת סינוס או מלבנים ועד לתקרות המספרות סיפור מלא בגבס, עם צורות ייחודיות אשר תוכננו על ידי בעל הבית ובעצה עם חברת עבודות הגבס.

 

תמחור עבודות גבס

 

עבודות גבס מתומחרות בהתאם לכמות הגבס שבאה לידי ביטוי בפועל בפרויקט, וכמובן – על פי סוג הפרויקט שלכם: אם מדובר בפרויקט קטן המצריך רק הנמכה לצרכים אקוסטיים או טכניים קלים, זה יהיה פרויקט הרבה יותר זול מאשר פרויקט בו גם תחליטו לעצב את החדר באמצעות צורות תלת ממד כמו אלו שפורטו לעיל. הדבר גם מצריך מאמץ רב יותר וגם נדרשת כמות גדולה יותר של גבס להפיכת הרעיון לישים בפועל. גם ההשקעה בהדבקה וקיבוע אינה קטנה, וזאת עוד בטרם דיברנו על אמצעי הצביעה של הגבס כגון בדי פוליאסטר ו- PVC שיעטרו עבודות אלו.

 


 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט