נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 

מבצעים

 

תקרות נמתחות מעוצבות ללא שיפוץ!
מעוניינים לעצב תקרות?

אנו ב ArtZone מעצבים ומתקינים תקרות נמתחות במגוון עיצובים, ללא שיפוץ ולכלוך, תוך זמן קצר ובמחיר מצוין! הזמינו עכשיו יועץ לביתכם לפרטים נוספים: 077-7296312

 

 

 

 

תקרות נמתחות במחיר הטוב בישראל Art Zone

 

ארטזון מציעה בפניכם את התקרות הנמתחות במחיר הטוב בישראל! אצלנו תמצאו מגוון עיצובים לתקרות נמתחות מגבס במחירים מיוחדים, התאמה אישית והתקנה בטוחה בביתכם. עם צוות המומחים של ארטזון, תוכלו לעצב תקרות בכל חלל ביתי או עסקי:

 

* עיצוב והתאמה לתקרות במשרדים ובתי עסק

 

* מגוון תקרות נמתחות מגבס לחדרי ילדים, חדרי שינה וסלונים

 

* שירותי הנמכת תקרות גבס לחללי מטבח ונישות

 

* קטלוג עיצובים ייחודי ומגוון

 

* מחירים אטרקטיביים!

אם גם אתם שואלים את עצמכם כיצד ניתן להעריך תקרה מתוחה במחיר, הגעתם למקום הנכון. כאן נדון בסוגים שונים של תקרות מתוחות, בעלויות הייצור שלהן, בהיקף הגבס הבא לידי ביטוי ובסוג האריג, שהוא, למעשה, אחד הפרמטרים החשובים בקביעת המחיר.

 

היקף הגיבוס של התקרה

 

במידה והתקרה שלכם כבר עשויה מגבס, כמובן שלא תידרש הנמכה רבה, וזאת בשונה מתקרה העשויה מחומרים אחרים כמו בטון, בה ההנמכה צריכה להיות הרבה יותר מסיבית, מה שאומר שגם המחיר צפוי להיות בהתאם. יחד עם זאת, גבס כחומר גלם אינו ההוצאה היקרה ביותר בפרויקט, ולכן הפרשי המחירים יהיו זניחים, בהשוואה להפרשים שבבחירת סוגי הבדים.

 

תקרות נמתחות

 

בחירת צורות הנמכת התקרה

 

לבחירת הצורות והיקפן – השפעה על המחיר. כך, למשל, בחירה ב- 2-3 הנמכות מרובעות תהיה זולה יותר מיצירת קרניזים בין הרצפה לתקרה או פיסול פסלים שלמים מגבס על התקרה – פרויקטים מורכבים, המצריכים רמת דיוק הרבה יותר גבוהה. יחד עם זאת, לא צריך לבחור את העיצוב היקר ביותר, אלא את מה שאתם זקוקים לו. חשוב לשבת עם יועצי העיצוב של החברה על מנת לוודא זאת.

 

בחירת בדי המתיחה

 

בדים מחזירי אור יהיו בדרך כלל יקרים מבדים ללא אפקט שכזה. בד ה- PVC העמיד יהיה יקר, בדרך כלל, בשל עמידותו הרבה, והאופן המיוחד בו הוא מופק: הלחמות בדיל במקום תפירה. יחד עם זאת, ייתכנו דגמי פוליאסטר שגם הם לא יהיו פשוטים במחיר אם האריג נצבע בשלל צבעים או נעשה מבוקש בשל סוג העיצוב שיש עליו. יצוין כי ההפרש בין מחירי בדי המתיחה הוא ההפרש המשמעותי ביותר בפרויקט. בחירת בדי המתיחה היא ליבתו של הפרויקט, הלכה למעשה.

 

כיצד בוחרים בדי מתיחה?

 

את זאת יצטרכו לעשות בחברת מתיחת התקרות יחד אתכם. לא כל אריג מתאים לכל סוג של תקרה: זה תלוי במשקל הסגולי שלה וביכולת לשאת את האריג. יועצים מקצועיים יגיעו לדירתכם ויסייעו לממש את תהליך הבחירה באופן מושכל ובטוח, כשכושר הנשיאה יהיה בטוח במאת האחוזים. אחרי הכל, מדובר בתקרה ולא ברצפה, כוח המשיכה לא פועל לטובתנו, ונדרשת הערכת מומחים לפני ביצוע הפרויקט בפועל.

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט