נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

טרנדים לעיצוב תקרות מתוחות

 

עיצוב תקרות מתוחות הוא אחד מעיצובי הבוטיק הנחשבים בבית הלקוח ובאולמות אירועים. עיצוב תקרות מתוחות מציב אריחי גבס על התקרה, כשהם צבועים ומעוטרים בשלושה אופנים: צבעים המיועדים למשטחי גבס, הדבקת בדים נמתחים שנראים כמו צבעים, או הטמעת נורות לדים צבעוניות. בדגמים מסוימים של תקרות מתוחות, משלב האומן את שלושת האלמנטים בשביל ליצור צבע בתקרה.
 
טרנדים לעיצוב תקרה

עיצוב התקרה המתוחה – קווים לדמותו

בראש ובראשונה, מגיע לביתכם אומן תקרות מתוחות ובוחןם מספר אפשרויות לעבות את התקרה בעיצובי בוטיק. לאחר מכן, הוא מוסר מידע לגבי סוג הצביעה המומלץ. הדברים נעשים בעיקר על פי עיצוב הבית והאלמנטים שניתן לשלב בו על מנת על מנת שיהיה לכם חדר מעוצב המבוסס על מיטב הצבעים ומיטב טקסטורות הצורה החדשניות.
 

קביעת סגנון המתיחה

קביעת סגנון המתיחה נעשה על ידי קטלוג מטעם האומן. בקטלוג תוכלו לצפות בגגות שעוטרו באמצעות תקרות מתוחות, ולראות שחלקם נעשו עגולים יותר, מרובעים יותר, ובעלי פאות חדות המזכירות משולש. כל בחירה מקטלוג מצריכה מידה מסוימת של הנמכת תקרה תקרה בגבס, ולאחר מכן הטמעת משטח הגבס המוכן על התקרה. 
 

קביעת סגנון הצביעה של המשטח

ניתן לבחו בין צבע, בדי-מתיחה או נורות לדים, או שילוב של השלושה גם יחד. כל אחד מפתרונות הצביעה טומן בחובו תוצאות שונות אשר נראות בקטלוג חברת האומן. מומלץ לבחור על פי המלצת האומן, או מעצבי הפנים מטעמו, אך כמובן שלא יזיק להתייעץ גם עם מעצב פנים מטעמכם על מנת שיוודא כי בתקרה שלכם מותקן אלמנט מעוצב שיש בו כדי להשביח את איכותה של הדירה.
 
עיצוב תקרות מתוחות

אנשים שהזמינו תקרות מתוחות הזמינו גם:

כונניות, שידות ומזנונים מגבס, התקני תאורת LED לגבס לכל הבית, ועוד אלמנטים רבים העוסקים בעיטור ושיפוץ הבית באמצעות גבס. זהו אחד מהשיפוצים הקלים ביותר, הנעשים ללא רעש ולכלוך. הלוחות מגיעים מוכנים מהמפעל, וכך שנשאר הוא להטמיע אותם היכן שצריך. בחברת ארטזון יסייעו לכם להגיע למשטחי הגבס הייעודיים לתקרה שלכם, ולכל מקום אחר בבית, ולעשות זאת באופן מושכל, ובהתאמה משמעותית לעיצוב הבית שלכם. 
 

ארטזון – תקרות נמתחות, עולם של עיצובים לפנייך. הזמינו מתיחה לתקרה, והתקנת התקני גבס בכל הבית!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט