נווט אלינו


חייג אלינו


שלח מייל

תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

 

אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 

דקורציה בגבס

 

מי לא היה מעוניין בתקרה משתקפת או בשיפולים מעוצבים בגג הבניין הפנימי? חברת דקורציה בגבס יכולה לגרום לזאת להתממש בביתך. עיצובים מרהיבים בכל רחבי התקרה יחכו לך במיוחד ויאירו את ביתך באור יקרות. כיצד זה יקרה, ומדוע, בשונה מקניית ריהוט מעוצב, למשל, זו נחשבת לפעולה לא יקרה?

 

הגבס ונפלאותיו

 

בשונה מהבטון או מתחום הריהוט המעוצב, ידוע הגבס כחומר גלם זול. לא זו אף זו, גם הכנתו מאבקה למוצר בנייה – קלה ביותר, לא מצריכה ערבול, או הפעלה אלקטרונית יקרה מסוג אחר. יחד עם זאת, רק חברה מקצועית לגיבוס הבית יכולה להשתמש בו ככלי עיצובי. בשל קלות השימוש בו טועים לא מעט לקוחות לחשוב שניתן לעצב לבד בגבס, מה שמתברר כטעות לא קטנה. הדיוק, ההגעה לשלמות ויצירת הצורות וההנמכות השונות היא ללא ספק מלאכה למקצוענים. אף על פי כן, נסביר בראשי פרקים כיצד החברה עושה זאת: אל תנסו את זה בבית בלי סיוע מקצועי.

 

דקורציה בגבס

 

התקרה תונמך על ידי שכבת גבס אחידה

 

מטרת ההנמכה היא לבודד את הגבס מן הבטון וליצור סביבת גבס בה ניתן לשים את פיתוחי הגבס השונים. מיד תראו למה התקרה שלכם צפויה להפוך בקרוב.

 

יוצבו הנמכות גבס בצורות שונות

 

מלבנים וריבועים, עיגולים ואפילו פסלי גבס מקוריים יוצבו ישירות על התקרה. הפסלים אשר מעובדים בתבניות גבס אותנטיות מעשה ידנו יהפכו מיד לחלק בלתי נפרד משגרת הבית שלכם. ניתן לבחור צבעים לעיבודים שלכם, וזה יהיה השלב הבא בתכנית דקורציה בגבס בביתכם.

 

יצירת מרקם צבעוני בתקרה באמצעות מתיחתה

 

המרקם הצבעוני יתבסס על בדי PVC או פוליאסטר אשר יודבקו לתקרה בהתאם למשקל הנשיאה שלהם. בשונה משטיחים, מדובר על בדים שהולכים נגד כוח הכבידה וצריך להשתמש גם בחומרי הדבקה וגם בבדים המתאימים לפרויקט מבחינה עיצובית כך שבסופו של דבר אתם תראו דקורציות גבס צבועות ולא תחושו שיש לכם שטיחים על התקרה, אם כי ישנם פרויקטים בהם הלקוח מבקש זאת: השארת התקרה חלקה ורדודה, כאשר הבדים מודבקים עליה כמו שטיחים או טפטים. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם מומחי העיצוב בחברת דקורציה בגבס בטרם החלטתכם על מי מהדקורציות השונות שמנחילה חברה זו ללקוחותיה.

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט